MTBnews.pl

Start
Nowy sezon Gogol MTB Email
19.03.2014.
BikeCrossMaraton Wielkopolska Gogol MTB 2014„BikeCrossMaraton Wielkopolska Gogol MTB 2014” to oficjalna nazwa V sezonu Maratonów MTB w Wielkopolsce. Patronat Honorowy nad tą imprezą sprawuje Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Całość składa się z 9 edycji, z czego 6 w Wielkopolsce i 3 wyjazdowe w: Połczynie Zdroju, Wałczu i Barlinku. Dodatkowo w trakcie całego cyklu odbędzie się dodatkowa rywalizacja o „Koronę Szczytów”. Połczyn Zdrój, Krzywa Wieś i Wyrzysk to imprezy, podczas których na dystansie MEGA przewyższenie przekroczy 1000 m. W górach to może żadna rewelacja (choć różnie to bywa), ale na nizinach Pomorza i Wielkopolski to już jest coś. Oprócz rywalizacji OPEN w Klasyfikacji Generalnej dodatkowo będzie można zdobyć zaszczytny tytuł „Górala Nizinnego 2014” (również panie będą walczyć w tej kategorii). Więcej szczegółów w regulaminie. Jak zwykle gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę, hasło „Rodzinnie i wyścigowo” nadal obowiązuje.

BikeCrossMaraton Wielkopolska Gogol MTB 2014


Zapraszamy do odwiedzenia strony imprezy: www.bikecrossmaraton.pl, gdzie ruszyły już zapisy na edycję w Dolsku. Szczególnie polecamy Akademię Rowerową, gdzie można dowiedzieć się jak dokonać zapisu. Jest tam również trochę innej wiedzy m.in. jak w jednym kawałku wrócić do domu i zjawić się na następnej imprezie.

Info: Wojtek Gogolewski

13.04 - Dolsk
04.05 - Połczyn Zdrój
01.06 - Krzywa Wieś k/ Złotowa
15.06 - Wyrzysk
22.06 - Barlinek
06.07 - Binduga Murowana Goślina
10.08 - Suchy Las
24.08 - Wałcz
05.10 - Łopuchowo

 
 

MTBnews.pl na:

Facebook - MTBnews.pl
Youtube - Kanał MTBnews.pl

Kolejne

Kolejne
Szosa i trochę MTB

article thumbnail Dariusz Batek po niezbyt udanym sezonie kolarskim spędzonym w barwach teamu BSA, postanowił wrócić na szosę. Zobaczymy go jednak również na niektórych wyścigach...
więcej

Duże zmiany w teamie Scott

article thumbnail Jednak to prawda, Florian Vogel opuszcza Nino Schurtera! Grupa zawodowa Scott-Odlo Mountain Bike Racing Team przechodzi poważne zmiany dokonując kilku roszad w składzie.
więcej

Lubię jak sporo się dzieje

article thumbnail Piotr Kurczab jest nie tylko kolarzem górskim, który regularnie odnosi sukcesy sportowe, ale również mocno udziela się dla teamu SGR Srebrna Góra. Efekty...
więcej

dalsze

Relacje

Relacje
Legia MTB Maraton 2014

article thumbnail I znowu człowiek o rok starszy. W kolarstwie czas leci trzy razy szybciej, zwłaszcza jeżeli organizuje się około 40 imprez kolarskich rocznie. Jesień to czas niepokoju czy uda się zrealizować...
więcej

Gala Rowerowa GogolMTB 2014

article thumbnail Sezon 2014 za nami, czas na podsumowania i dekoracje. Zgodnie z tradycją generalkę za Grand Prix WLKP w Maratonach MTB 2014 wręczaliśmy na Gali Rowerowej w Murowanej Goślinie (podajemy...
więcej

Finisz z Poland Bike XC

article thumbnail Sezon z Poland Bike oficjalnie zakończony. Tydzień po rekordowym finale LOTTO Poland Bike Marathon w warszawskim Wawrze odbyły się kameralne zawody Poland Bike XC.
więcej

dalsze

Sonda

Z jakim rodzajem kontuzji rowerowych spotykasz się najczęściej?

liczba głosów: 14

  • 14%
  • 7%
  • 43%
  • 7%
  • 29%
moment...

Zobacz także...

Sprzęt

Sprzęt
Garmin 920XT

article thumbnailAż 3 lata zajęło firmie Garmin przygotowanie kolejnej generacji naręcznego komputerka treningowego typu multisport. Wygląda jednak na to, że warto było czekać.
więcej

Trenażery Tacx

article thumbnail W ofercie firmy Velo znalazły się dwa trenażery Tacx w wersji Smart: Busido oraz Vortex. Oba dość innowacyjne modele są odpowiedzią tej marki na rosnącą popularność urządzeń mobilnych.
więcej

Kross R&D Departament

article thumbnail Czy kupując jakikolwiek rower zastanawiamy się jak on powstał, ilu ludzi musiało być zaangażowanych w jego powstanie? Nieco więcej takich informacji przedstawia nam filmik jaki przygotował...
więcej

dalsze

29er

29er
NoTubes Valor w Polsce

article thumbnailPod sam koniec ubiegłego roku informowaliśmy o przygotowywanych przez firmę NoTubes ich pierwszych kół z obręczami węglowymi o nazwie Valor. Teraz mieliśmy okazję przyjrzeć się...
więcej

650B

650B
27,5 oczami 4F Racing Team

article thumbnailW nadchodzącym sezonie zawodniczki grupy zawodowej 4F Racing Team: Paula Gorycka oraz Monika Żur będą ścigały się na rowerach Scott Scale 27,5”. Ich pierwsze wrażenia są pozytywne.
więcej

Fulle KTM 650b

article thumbnailRynek rowerów z kołami w rozmiarze 650b cały czas się rozwija, czego przykładem może być szeroki wachlarz 27 calowych fulli KTM na 2014 rok.
więcej

Testy

Testy
 
Velo.pl
Verge Sport
Bikefitting - Velolab.pl

Subskrybuj RSS

Zrób link!

Masz swoją stronę WWW? Podoba Ci się nasz serwis? Pomóż nam go spopularyzować! Ściągnij banerek poniżej, opublikuj go na swojej stronie i podlinkuj do nas. Dziekujemy! Jeśli reprezentujecie team lub klub, chętnie odwzajemnimy się linkiem do Was. Prosimy o kontakt.

MTBnews.pl banner

Prawa autorskie zabezpieczone przez system Copyscape.

Joomla Templates by JoomlaShack