MTBnews.pl

Poręba Rowery
Start
Nowy sezon Gogol MTB Email
19.03.2014.
BikeCrossMaraton Wielkopolska Gogol MTB 2014„BikeCrossMaraton Wielkopolska Gogol MTB 2014” to oficjalna nazwa V sezonu Maratonów MTB w Wielkopolsce. Patronat Honorowy nad tą imprezą sprawuje Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Całość składa się z 9 edycji, z czego 6 w Wielkopolsce i 3 wyjazdowe w: Połczynie Zdroju, Wałczu i Barlinku. Dodatkowo w trakcie całego cyklu odbędzie się dodatkowa rywalizacja o „Koronę Szczytów”. Połczyn Zdrój, Krzywa Wieś i Wyrzysk to imprezy, podczas których na dystansie MEGA przewyższenie przekroczy 1000 m. W górach to może żadna rewelacja (choć różnie to bywa), ale na nizinach Pomorza i Wielkopolski to już jest coś. Oprócz rywalizacji OPEN w Klasyfikacji Generalnej dodatkowo będzie można zdobyć zaszczytny tytuł „Górala Nizinnego 2014” (również panie będą walczyć w tej kategorii). Więcej szczegółów w regulaminie. Jak zwykle gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę, hasło „Rodzinnie i wyścigowo” nadal obowiązuje.

BikeCrossMaraton Wielkopolska Gogol MTB 2014


Zapraszamy do odwiedzenia strony imprezy: www.bikecrossmaraton.pl, gdzie ruszyły już zapisy na edycję w Dolsku. Szczególnie polecamy Akademię Rowerową, gdzie można dowiedzieć się jak dokonać zapisu. Jest tam również trochę innej wiedzy m.in. jak w jednym kawałku wrócić do domu i zjawić się na następnej imprezie.

Info: Wojtek Gogolewski

13.04 - Dolsk
04.05 - Połczyn Zdrój
01.06 - Krzywa Wieś k/ Złotowa
15.06 - Wyrzysk
22.06 - Barlinek
06.07 - Binduga Murowana Goślina
10.08 - Suchy Las
24.08 - Wałcz
05.10 - Łopuchowo

 
UVEX

MTBnews.pl na:

Facebook - MTBnews.pl
Youtube - Kanał MTBnews.pl

Kolejne

Kolejne
Ruszył ABSA Cape Epic

article thumbnail Dzisiaj wystartował największy i najbardziej prestiżowy na świecie wyścig etapowy na rowerach górskich ABSA Cape Epic, na starcie którego pojawiła się polska drużyna z dużymi...
więcej

Duathlon i MTB w Łebie

article thumbnail Duathlon na Wydmach i Maraton MTB to impreza sportowa rozgrywana 21marca na terenach pasa nabrzeżnego w Łebie, co sprawia, że uczestnicy rywalizują na wyjątkowo krajobrazowej trasie.
więcej

Jedna wielka niewiadoma

article thumbnail Bartłomiej Wawak rozpoczął tegoroczny sezonom w nowych barwach grupy zawodowej Kross Racing Team. Choć pierwsze starty były wielką niewiadomą pod kątem formy, to wyniki już są obiecujące.
więcej

dalsze

Relacje

Relacje
Zwycięstwo Rękawka

article thumbnail W niedzielę rozegrany został drugi w tym roku etap cyklu Mazovia MTB Zimą. Tym razem zawodnicy ścigali się w Karczewie. Na starcie pojawiło się aż 470 zawodników.
więcej

Zimowy Maraton MTB

article thumbnail 1 marca w Mroczkowie Gościnnym odbył się Zimowy Maraton MTB zorganizowany przez Opoczno Sport Team. Miejscowość położona 5 km od Opoczna posiada bogate tradycje związane z kolarstwem.
więcej

Podsumowanie Poland Bike

article thumbnail Rok 2014 był najlepszym w dotychczasowej historii LOTTO Poland Bike Marathon. Szósty sezon cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich, organizowany przez...
więcej

dalsze

Sonda

Czy tej zimy / wiosny przygotowujesz się do sezonu trenując także za granicą?

liczba głosów: 231

 • 16%
 • 84%
moment...

Zobacz także...

Sprzęt

Sprzęt
KOBA Custom Bicycles

article thumbnail Rynek rowerowy z roku na rok co raz bardziej rośnie w siłę. Sprzęt jest wszechobecnie dostępny i osiągalny dla każdego - od przeciętnego rowerzysty do profesjonalnego kolarza. 
więcej

Nowości Lapierre 29-er

article thumbnail Ostatnio jakby mniej było słychać o nowościach rowerowych na dużych kołach. Był bum na 27,5”, a ostatnio na FatBike. Firma Lapierre jednak nie odpuściła tematu i pokazała nowe modele...
więcej

Nowości Vezuvio na zimę

article thumbnail Firma BCM Nowatex w swojej kolekcji Vezuvio zaprezentowała kilka nowości na zimę. Przedstawimy dwie z nich: ciepłą kurtkę Refleks oraz dwa modele ochraniaczów na buty...
więcej

dalsze

29er

29er
NoTubes Valor w Polsce

article thumbnailPod sam koniec ubiegłego roku informowaliśmy o przygotowywanych przez firmę NoTubes ich pierwszych kół z obręczami węglowymi o nazwie Valor. Teraz mieliśmy okazję przyjrzeć się...
więcej

650B

650B

Testy

Testy
Dwa udane modele Uvexa

article thumbnail Często zastanawiamy się ile wydać na okulary rowerowe, czy wybrać model z soczewkami fotochromatycznymi, czy może z wymiennymi szkłami. Sprawdziliśmy dwa modele Uvexa.
więcej

Ręczny kompresor Bontragera

article thumbnailNaprawdę innowacyjne produkty nie pojawiają się na rynku rowerowym codziennie. Tym bardziej cieszy, gdy mamy okazję sprawdzić, jak działa jeden z nich.
więcej

Specialized Comp MTB

article thumbnail Do użytku redakcyjnego otrzymaliśmy buty Specialized Comp MTB, które dostarczył nam sklep Rybczyński-Bikes. W teście, oprócz samych butów, interesowała nas...
więcej

dalsze
  OneStar - Louis Garneau Polska
  Verge Sport

  Subskrybuj RSS

  Zrób link!

  Masz swoją stronę WWW? Podoba Ci się nasz serwis? Pomóż nam go spopularyzować! Ściągnij banerek poniżej, opublikuj go na swojej stronie i podlinkuj do nas. Dziekujemy! Jeśli reprezentujecie team lub klub, chętnie odwzajemnimy się linkiem do Was. Prosimy o kontakt.

  MTBnews.pl banner

  Prawa autorskie zabezpieczone przez system Copyscape.

  Joomla Templates by JoomlaShack