MTBnews.pl

Start
Nowy sezon Gogol MTB Email
19.03.2014.
BikeCrossMaraton Wielkopolska Gogol MTB 2014„BikeCrossMaraton Wielkopolska Gogol MTB 2014” to oficjalna nazwa V sezonu Maratonów MTB w Wielkopolsce. Patronat Honorowy nad tą imprezą sprawuje Marszałek Województwa Wielkopolskiego.

Całość składa się z 9 edycji, z czego 6 w Wielkopolsce i 3 wyjazdowe w: Połczynie Zdroju, Wałczu i Barlinku. Dodatkowo w trakcie całego cyklu odbędzie się dodatkowa rywalizacja o „Koronę Szczytów”. Połczyn Zdrój, Krzywa Wieś i Wyrzysk to imprezy, podczas których na dystansie MEGA przewyższenie przekroczy 1000 m. W górach to może żadna rewelacja (choć różnie to bywa), ale na nizinach Pomorza i Wielkopolski to już jest coś. Oprócz rywalizacji OPEN w Klasyfikacji Generalnej dodatkowo będzie można zdobyć zaszczytny tytuł „Górala Nizinnego 2014” (również panie będą walczyć w tej kategorii). Więcej szczegółów w regulaminie. Jak zwykle gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę, hasło „Rodzinnie i wyścigowo” nadal obowiązuje.

BikeCrossMaraton Wielkopolska Gogol MTB 2014


Zapraszamy do odwiedzenia strony imprezy: www.bikecrossmaraton.pl, gdzie ruszyły już zapisy na edycję w Dolsku. Szczególnie polecamy Akademię Rowerową, gdzie można dowiedzieć się jak dokonać zapisu. Jest tam również trochę innej wiedzy m.in. jak w jednym kawałku wrócić do domu i zjawić się na następnej imprezie.

Info: Wojtek Gogolewski

13.04 - Dolsk
04.05 - Połczyn Zdrój
01.06 - Krzywa Wieś k/ Złotowa
15.06 - Wyrzysk
22.06 - Barlinek
06.07 - Binduga Murowana Goślina
10.08 - Suchy Las
24.08 - Wałcz
05.10 - Łopuchowo

 
Garmin MTB Series

MTBnews.pl na:

Facebook - MTBnews.pl
Youtube - Kanał MTBnews.pl

Kolejne

Kolejne
II edycja Joy Ride Open

article thumbnailPolscy następcy Aarona Gwina, upadek Wojtka Nalepy i Maciej Hojnor On Fire – tak w telegraficznym skrócie wyglądała druga edycja Joy Ride Open, która zakończyła się w...
więcej

Centrum Testowe Rometa

article thumbnailRomet otwiera przed klientami nowe możliwości testowania rowerów i uruchamia Centrum Testowe rowerów marki Romet na trasach Single Track w Świeradowie Zdroju.
więcej

Podium w Pucharze Czech

article thumbnailPodczas zawodów MTB XCO o Puchar Czech, które odbyły się w miniony weekend w miejscowości Pec pod Snezkou, aż dwie Polki z Kross Racing Team znalazły się na podium.
więcej

dalsze

Relacje

Relacje
II edycja Joy Ride Open

article thumbnailPolscy następcy Aarona Gwina, upadek Wojtka Nalepy i Maciej Hojnor On Fire – tak w telegraficznym skrócie wyglądała druga edycja Joy Ride Open, która zakończyła się w...
więcej

Mariusz Kowal znowu najlepszy

article thumbnailMariusz Kowal ponownie okazał się najlepszy na dystansie Grand Fondo w cyklu Skandia Maraton Lang Team. Lider klasyfikacji generalnej PP w maratonie MTB zwyciężył w wyścigu w Krokowej.
więcej

Deszcz ich nie wystraszył

article thumbnailW miniony weekend odbyła się już trzecia edycja maratonu Mazovia 12h Marathon. Podczas zawodów ponad 130 uczestników rywalizowało na specjalnie przygotowanej pętli.
więcej

dalsze

Sonda

Czy jezdzisz także na rowerze szosowym?

liczba głosów: 172

  • 46%
  • 9%
  • 15%
  • 30%
moment...

Zobacz także...

Sprzęt

Sprzęt
Nowości Louis Garneau

article thumbnailLouis Garneau na początku tego roku wypuścił na rynek rowerowy kolejne nowości. Chcielibyśmy zwrócić uwagę na kask oraz dwa interesujące modele butów do kolarstwa...
więcej

Garmin Edge 1000

article thumbnailNajnowszy komputer rowerowy Garmin Edge 1000 to zaawansowane narzędzie treningowe, nawigacja rowerowa i centrum łączności dostępne w jednym urządzeniu.
więcej

Elektryfikacja XTRa

article thumbnailNikt nie czekał na to, czy to nastąpi, kwestia była inna – kiedy. No i jest. Pierwszy elektronicznie sterowany napęd MTB zaprezentowało Shimano.
więcej

dalsze

29er

29er
NoTubes Valor w Polsce

article thumbnailPod sam koniec ubiegłego roku informowaliśmy o przygotowywanych przez firmę NoTubes ich pierwszych kół z obręczami węglowymi o nazwie Valor. Teraz mieliśmy okazję przyjrzeć się...
więcej

650B

650B
27,5 oczami 4F Racing Team

article thumbnailW nadchodzącym sezonie zawodniczki grupy zawodowej 4F Racing Team: Paula Gorycka oraz Monika Żur będą ścigały się na rowerach Scott Scale 27,5”. Ich pierwsze wrażenia są pozytywne.
więcej

Fulle KTM 650b

article thumbnailRynek rowerów z kołami w rozmiarze 650b cały czas się rozwija, czego przykładem może być szeroki wachlarz 27 calowych fulli KTM na 2014 rok.
więcej

Bontrager dla 650B

article thumbnailTego można było się spodziewać, tuż po wprowadzeniu przez Treka rowerów 650B, pisaliśmy o tym niedawno na MTBnews.pl, Bontrager zaprezentował swoją ofertę kół i opon w tym...
więcej

dalsze

Testy

Testy
Torq - Naturalne suplementy
Velo.pl
Verge Sport
Velolab

Subskrybuj RSS

Zrób link!

Masz swoją stronę WWW? Podoba Ci się nasz serwis? Pomóż nam go spopularyzować! Ściągnij banerek poniżej, opublikuj go na swojej stronie i podlinkuj do nas. Dziekujemy! Jeśli reprezentujecie team lub klub, chętnie odwzajemnimy się linkiem do Was. Prosimy o kontakt.

MTBnews.pl banner

Prawa autorskie zabezpieczone przez system Copyscape.

Joomla Templates by JoomlaShack